Hizmetlerimiz

A – İnternet ile ilgili bilgiler: Hizmetler arasında şüphesiz en önemlisi gelişen günümüz teknolojisiyle birlikte artık bir temel ihtiyaç haline gelen internet ve bilgisayar kullanımı gereksinimidir. Öğrencilerimizin yurdumuzda bu gereksinimlerini gidermek amacıyla yurdumuzda 3 adet 8 Mbps sınırsız internet bağlantısı 6 adet Access point yardımıyla katlara dağıtılır. Ve öğrencilerimiz dizüstü bilgisayarlarıyla tüm yurtta internete sınırsız erişim sağlayabilir. Bunun haricinde yurdun ortak etüt salonunda bir adet 8 Mbps internet bağlantısı; kablolu şekilde öğrencilerimizin kullanıma sunulmaktadır.

B -Temizlikle ilgili bilgiler: Konusunda uzman 2 adet bayan temizlik personeli tarafından her gün öğrencilerin odaları okula gitme zamanlarına göre düzenli olarak temizlenir. Bu temizlik esnasında Banyo ve tuvalet dezenfekte edilir, el sabunu ihtiyaçları giderilir, yatakları toplanır, çalışma masalarının tozu alınır, halıları süpürülür, çöpleri boşaltılır.
Erkek öğrenci yurdumuzun ortak kullanım alanları; asansör, koridorlar, merdivenler, yemekhane, tv salonu da düzenli olarak her gün temizlik personeli tarafından temizlenir.

C -Güvenlikle ilgili bilgiler: Öğrenci yurdu binamıza giriş çıkışlar akıllı kart teknolojisi ile yapılmaktadır. Öğrencilerimizin adına düzenlediğimiz kredi kartı benzeri kapı kartları ile yurda girişleri bilgisayar ortamında kayıtlı tutulmaktadır. Bu kartların kullanımı sayesinde yurdumuzun giriş kapısı sürekli kilitli olarak durur. Giriş kartı olmayan hiç kimse yurt binasına giriş yapamaz. Binamızda 24 saat görevli personel bulunmaktadır. Kartlarını unutmaları durumunda personelimiz yardımı ile öğrenci yurdumuza girişlerini yapabilmektedirler. Ayrıca binamızın güvenliği kapalı devre 24 saat kayıt yapan kamera sistemiyle desteklenmektedir.

D -Yemekhane ile ilgili bilgiler: Yemekhanemiz sabah saat 07.00 ile 10.00 saatleri arasında kahvaltı sunumu ile öğrencilerimize hizmet vermeye başlamaktadır. Kahvaltı 16 çeşit kahvaltılık ile açık büfe şeklinde servise açılır. 16 çeşit içerisinden öğrencilerimiz 5 çeşit seçme hakkına sahiptir. Kahvaltının yanında öğrencilerimiz ücretsiz kahvaltı haklarını tost, yumurta, menemen, soğuk sandviç yaptıraraktan kullanabilirler.

Saat 18:00 itibariyle akşam yemeği servis başlamaktadır. Akşam yemeği servis 22.00 de bitmektedir. 23.00 itibariyle yemekhane kapanmaktadır. Akşam yemeği servisi 4 çeşit tabldot şeklinde yapılmaktadır.Akşam yemeği ücreti ise 6,00 TL dır. Yemekhane kısmımızda açık olduğu süre boyunca ücretsiz çay servisi vardır.

E-Çamaşırhane ile ilgili bilgiler: Çamaşırhanemizde 2 adet profesyonel tipte elecktrolüx marka yıkama ve kurutma makinemiz vardır. Aynı oda içerisinde bir adet kazanlı buharlı ütüde öğrencilerimizin kullanımına açıktır. Bir makine çamaşırın kişiye özel yıkanması ve kurutulmasının ücreti deterjan dahil 4,00 TL, deterjanı öğrencinin kendisi getirirse 2,00 TL dir.

F-Etüt ve Kütüphane: Yurdumuzda genelde mühendislik fakültesi öğrencileri konakladığı için etüt salonumuz ona göre dizayn edilmiştir. Etüt salonumuzda küçük ders çalışma masaları değil büyük çizim masaları öğrencilerimiz için hazır bulunmaktadır. Ayrıca eski konaklayan öğrencilerin kullandığı ve seneye kullanmayacağı ders kitaplarını bıraktığı kütüphanemizden çoğu öğrencimiz okuyacağı dönemin ders kitaplarını ücretsiz elde etme şansına sahip olurlar.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.